Pomoc, potřebuju zachránit byznys a postarat se o rodinu!
30.9.2020 2020

Pomoc, potřebuju zachránit byznys a postarat se o rodinu!

Tenkrát mě to fakt semlelo. Šel sem ke dnu. Rád se k téhle fotce znovu vracím. I když pokaždé v trošku jiném kontextu. 

V této chvíli je to hlavně proto, abych vám ukázal, jak s mojí imunitou zamávala zdánlivě neškodná položka, kterou má na talíři denně většina z vás.

Tichý zabiják

Řeknete si, stres. „Něco, co nevidím. Cítím jenom lehké napětí v těle. Občas větší a trošku se rozklepu. Vždyť to spláchnu lahví vína, nebo několika pivy a budu zas v pohodě. Nemůže se mi nic stát. Potřebuju teď řešit hlavně byznys a postarat se o rodinu.“

Já teda v té době nepil alkohol, ale jel jsem jenom byznys, rodinu a šlapal do toho ve fitku, abych se udržoval ve formě. Pak mi z nenadání podkoplo nohy autoimunitní onemocnění, které vycházelo z dlouhodobého stresu. Najednou jsem nepotřeboval nic neřešit. Práci, rodinu, fitko. „Přišel“ jsem najednou o všechno. Zbyl čas jenom pro tu hlavu. Zastavit se a přehodnotit život.

Chci tím poukázat na to, že není radno podceňovat sílu myšlenek. Věřím, že se snažíte stravovat lépe a chcete do svého těla dávat to nejlepší, aby si tělo vybudovalo silnou imunitu. Nesmíte však zapomínat na to, co proudí do vašich očí, uší a následně být schopný to v hlavě roztřídit a zpracovat tak, aby vám to sloužilo, nikoliv ničilo.

Všechno tohle zásadně ovlivňuje jednak vaši náladu, prožívání, užívání si tohohle života, ale taky sílu vaší imunity.

Jak se vyzbrojit proti stresu?

Lehce se to řekne, ale hůř dělá. Dám vám jednoduchý návod na to, jak začít. Sáhněte po knize Měj rád skutečnost od Byron Katie a můžete udělat první krok k práci se svoji hlavou. Jedna z velmi jednoduchých metod, kterou jsem začal používat v době, kdy byla pořízena tato fotka.

Je to už několik let co se věnuji kromě tréninku a výživy práci s vlastní hlavou a na stejnou cestu se snažím navézt i kluky, kteří projdou programem Mansformation.

V této době je zdraví to nejcennější, co v životě máme. Bez něj nejsou peníze, možnost se postarat o rodinu, vychovávat děti, užívat si pohybu a života na plno.

 

Získej další tipy zdarma ve Facebookové skupině

Přidej se

Nejčastější dotazy

Abychom urychlili komunikaci, zde je souhrn nejčastěji
kladených dotazů ohledně mého programu.

 • Kdo vůbec jsi?

  Jsem zakladatelem projektu Jdidosebe a Mansformation. Vším co učím, si procházím už 20 let. Pokud se o mě chceš dozvědět víc, sleduj mě na Facebooku, Instagramu a taky ve FB skupině, kde získáš spousty tipů a triků jak jíst, cvičit a myslet lépe úplně zdarma. Facebooková skupina

 • Zakážeš mi pivko?

  NE. Budeš přesně vědět jak jíst, a tak si mohl dopřát pivko s kamarády.

 • Je program pro mě i v případě, že nepotřebuju řešit Mindset?

  Jasně. Pokud se ti bude zdát, že máš svoji hlavu dokonale pod kontrolou, vytěžíš z programu maximum tam, kde to zrovna nejvíc potřebuješ. Ale zamysli se. Jsi si na 100% jistý, že nemáš co zlepšovat?

 • Co když vynechám trénink?

  Trénink si můžeš odjet v jiném čase během dne, ale nahradit v jiném týdnu nelze. Chodit trénovat je v následujících 3 měsících tvůj závazek, se kterým musíš počítat a vyhradit si na něj čas.

 • Co je to za posilovnu?

  Trénovat budeme v soukromém Mansformation Gymu na Floře. Je to posilovna vytvořená pouze pro Mansformation projekt. Je tu všechno. Vybavení, zázemí, prostor a parta lidí, co je na tom podobně, jako ty.

 • Co je ještě zahrnuto v ceně programu?

  Kromě celého know-how, které si odneseš můžeš počítat s tím, že máš volný vstup do posilovny, dostaneš stylový triko Mansformation z funkčního materiálu (v hodnotě 950 Kč), 3x tě změřím na InBody, zvu tě na závěrečnou párty a další drobnosti, jako proteinový tyčinky, nebo unikátní ochutnávku dortů a koláčů z mojí kuchyně.

 • Může mi program uhradit můj zaměstnavatel?

  Jasně. Zkus to navrhnut své firmě v rámci zaměstnaneckých benefitů. Jsem plátcem DPH.

 • Ukončením programu to končí?

  Nemusí, máš možnost se přidat do skupiny „veteránů“, kteří si programem už prošli před tebou a chtějí v tréninku a nastaveném životním stylu pokračovat dál.